Aktywni24 po raz trzeci!

Pobicie własnego rekordu Polski w jeździe na rowerze stacjonarnym, ustanowienie rekordu Polski w biegu na bieżni mechanicznej oraz jazda testowa na ergometrze to główne atrakcje sportowe kolejnej akcji AKTYWNI24, która w dniach 12-13 maja 2018 roku odbędzie się w Galerii Świdnickiej.

afisz aktywni 24

Atrakcją tego wydarzenia jest to, że wymienione 3 aktywności trwają w sposób ciągły przez 24 godziny. Zaczniemy 12 maja o godz. 10.00 a finiszować będziemy w niedzielę 13 maja również o 10.00.

Przypominamy, że w poprzednim roku kolarze ustanowili oficjalny rekord Polski zatwierdzony w Biurze Rekordów i wynosi on 1.381,5 km. Biegacze w czasie próby testowej uzyskali wynik 277,8 km.

prezentacja dystansu rekordowego

Tradycyjnie Galeria Świdnicka obok aktywności sportowych szykuje szereg atrakcji towarzyszących, o których poinformujemy później. Wydarzeniu będzie również towarzyszyć akcja charytatywna!

AKTYWNI24 to jedno z wydarzeń akcji Świdnica na Rowery składającej się również z Pikniku Rowerowego i przejazdu przez miasto, które odbędą się 13 maja.

Wypada zatem rezerwować terminy i brać się ostro do treningów. Zgłoszenia w formie elektronicznej opublikujemy w kwietniu. Udział w akcji jest bezpłatny.

Głównymi organizatorami są Urząd Miejski w Świdnicy, Galeria Świdnicka, Fitness World Świdnica.

certyfikat rekordowy aktywni 24

Skip to content