AKTYWNI 24 – informacje!

Wyniki AKTYWNI 2018

AKTUALIZACJA – 10 maja 2018 r.
___________________________________________

Witajcie AKTYWNI 24!

Przypominamy, że startujemy jednocześnie na bieżni, rowerze stacjonarnym oraz ergometrze 12 maja 2018 roku o godz. 10.00 na scenie w Galerii Świdnickiej.

Przypominamy, że będzie jeden rower „rekordowy”, oraz bieżnia gdzie ustanawiać będziemy oficjalny Rekord Polski. Wiąże się to z pewnymi obowiązkami wyznaczonymi przez biurorekordow.pl. Każdy uczestnik musi przybyć na 15 minut przed swoim startem, aby punktualnie wystartować i „wykręcić” maksa 😉. Po zakończonej próbie należy sprawdzić swój wynik i podpisać się na liście uczestników.
Sprawdźcie jeszcze raz listy swoich startów, nastawcie budziki 😉. Obsługa sędziowska będzie do Was wysyłać również przypomnienia, ale nie zaśpijcie itp. prosimy!

Rower „rekordowy” będzie wyposażony w profesjonalne siodełko kolarskie. Wymagane są spodenki z wkładką. Rower wyposażony jest w tradycyjne pedały z noskami oraz system SPD.

Na ergometrze ustanowimy Rekord Świdnicy. Być może w przyszłym roku powalczymy o więcej 😉. Zabierzcie swoje biegowe obuwie, ręczniki itp.

Dla przypomnienia podajemy jeszcze raz link do ewidencji uczestników z godzinami startu http://bit.ly/listyAKTYWNI24

Na rower „rekordowy” oraz bieżnię mamy komplet uczestników. Zostały miejsca na ergometr i rower rekreacyjny. Zapraszamy!

 

 

AKTUALIZACJA – 7 maja 2018 r.
____________________________________________

UWAGA AKTYWNI 24! Prezentujemy aktualne listy uczestników akcji!

http://bit.ly/listyAKTYWNI24

Odszukajcie się i sprawdźcie swoje godziny startu! Wszelkie zmiany uwagi itd. należy kierować do poszczególnych koordynatorów:
rowery – Sport Świdnica
bieżnia – Świdnicka Grupa Biegowa
ergometr – CrossBox74 Świdnica

Wkrótce trafią do Was również maile z informacjami szczegółowymi o starcie.
W razie „większych” spraw zapraszamy do kontaktu na adres r.werner@um.swidnica.pl

 

____________________________________________

To będzie niezwykłe wydarzenie. Razem ustanowimy rekordy Polski w jeździe 24-godzinnej na rowerze stacjonarnym i biegu 24-godzinnym na bieżni mechanicznej. W tym roku dojdzie również jazda testowa na ergometrze wioślarskim. Ty też możesz mieć w tym swój udział. Zapraszamy do Galerii Świdnickiej. Start o 10.00 w sobotę, 12 maja 2018. Koniec dokładnie 24 godziny później – o 10.00 w niedzielę, 13 maja. Wszystko w ramach kolejnej edycji akcji AKTYWNI 24. 

W ustanawianiu rekordu rowerowego i biegowego wezmą udział zaproszeni goście, kolarze oraz wszystkie chętne osoby pełnoletnie. W zeszłym roku rowerzyści wykręcili 1.381,5 km. Biegacze wybiegali 277,8 km. Zapraszamy grupy kolarskie, biegowe oraz wszystkich chętnych.

Warunkiem wzięcia udziału jest zgłoszenie poprzez specjalny formularz rejestracyjny – dostępny tutaj. Wykręcanie obu rekordów będzie się odbywać na odcinkach czasowych 15, 30 lub 60 minut. Regulamin imprezy – tutaj.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Celem akcji jest promowanie i popularyzacja wśród mieszkańców Świdnicy jazdy na rowerze, biegania, zdrowego trybu życia i rodzinnego spędzania czasu.

Ustanowienie nowych rekordów Polski nie jest jedynym celem jaki postawili sobie organizatorzy. Każdy przebyty przez uczestników kilometr będzie przemnożony przez 1 zł i uzbierana w ten sposób kwota zostanie przeznaczona na zakup roweru dla Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Świdnicy.

W trakcie wydarzenia przewidziane są atrakcje dla odwiedzających Galerię.

Organizatorzy: UM Świdnica, Galeria Świdnicka, Fitness World Galeria Świdnicka przy współpracy Świdnickiej Grupy Biegowej oraz CrossBox74.

Rekord Polski w jeździe 24-godzinnej na rowerze stacjonarnym i biegu na bieżni mechanicznej weryfikowany i certyfikowany będzie przez Biuro Rekordów.

Skip to content