Kibicuj, nagrody czekają!

’- 4.RST Półmaraton Świdnicki to nie tylko święto biegaczy, chcemy, aby kibice bawili się promując radosną i pozytywną postawę, dopingując zawodnikom. Zapraszamy więc do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą strefę kibica – zachęca Radosław Werner, kierownik Referatu Sportu Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Należy zebrać minimum pięcioosobową ekipę znajomych z podwórka, pracy, szkoły czy też może najbliższych sąsiadów i zgłosić swój udział, wysyłając do 15 października na adres mailowy: swidnickagrupabiegowa@gmail.com załączoną do regulaminu kartę zgłoszenia. Każda grupa musi mieć pełnoletniego przedstawiciela, który będzie ją reprezentował oraz pełnił opiekę nad niepełnoletnimi osobami.

afisz dotyczący kibicowania

Organizatorem zabawy jest Świdnicka Grupa Biegowa przy zaangażowaniu Urzędu Miejskiego w Świdnicy, Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Gminy Wiejskiej.

W zamian za pomysłowość przewidziane są atrakcyjne nagrody. Dla najlepszych stref kibica na terenie miasta oraz gminy przewiduje się za zajęcie I miejsc po 700 zł, za II miejsca po 500 zł i III miejsca po 300 zł.

Po zawodach, do 6 listopada, uczestnicy konkursu zobowiązani są do przekazania dokumentacji zdjęciowej na adres mailowy: swidnickagrupabiegowa@gmail.com.

O wyborze nagrodzonych zadecyduje reprezentatywna grupa zawodników 4. RST Półmaratonu Świdnickiego oraz komisja oceniająca, która ostatecznie ogłosi wyniki do 12 listopada br.

– Szukajcie przebrań, malujcie twarze, przygotujcie transparenty, instrumenty i przyjdźcie 3 listopada, podzielić się Waszą pozytywną energią – dodaje Radosław Werner.

REGULAMIN KONKURSU

Skip to content