OSiR w akcji „Polska Zobacz Więcej – weekend za pół ceny”

Dom Wycieczkowy Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zgłosił akces do ogólnopolskiej akcji „Polska Zobacz Więcej – weekend za pół ceny” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Akcja potrwa od piątku 31. marca do niedzieli, 2 kwietnia. To druga edycja. W pierwszej, we wrześniu ubiegłego roku wzięło udział kilkuset partnerów, w tym basen przy ulicy Równej.

Dom Wycieczkowy OSIR

Akcja ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym. Założeniem jest również stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 31 marca -2 kwietnia 2017 r. na terenie całego kraju.

Akcja „Polska Zobacz Więcej – weekend za pół ceny” rozpocznie się o godzinie 17.00 w piątek, 31 marca i potrwa do północy w niedzielę, 2 kwietnia.

– Zdecydowaliśmy się zgłosić do akcji nasz Dom Wycieczkowy. Liczymy na dobrą promocję i nieskromnie powiem, że naprawdę mamy się czym pochwalić. Obiekt systematycznie podnosi swój standard – w ubiegłym roku wszystkie pokoje zaopatrzyliśmy w nowe telewizory i wymieniliśmy kabiny prysznicowe w łazienkach. Ponadto kilka pokojów zostało odświeżonych i odmalowanych. Nocleg w takich warunkach i w takiej cenie jest bardzo atrakcyjny, a w trakcie trwania akcji ceny za pokoje jeszcze obniżymy o połowę – mówi Jerzy Żądło, dyrektor Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Za dwuosobowy pokój w DW trzeba zapłacić 60 lub 70 złotych, a za trzyosobowy 90 lub 105 złotych. Niższa cena obowiązuje już przy rezerwacji dwóch noclegów. W czasie trwania akcji ceny „Polska zobacz więcej  będą o połowę niższe – odpowiednio 30 i 35 za „dwójkę” i 45 i 52.5 za „trójkę”.

Dysponujący 50 miejscami noclegowymi Dom Wycieczkowy przyjął w ubiegłym roku 1979 gości, co dało łącznie 5163 noclegi. To najlepszy wynik od rekordowego 2012 roku, gdy w Polsce odbywało się piłkarskie EURO. Wówczas gości i sprzedanych noclegów było minimalnie więcej. W 2016 roku DW odwiedzili goście z czternastu państw, w tym Japonii, Turcji czy Hiszpanii. Najwięcej było Niemców i Ukraińców.

Więcej o akcji Polska zobacz więcej – weekend za pól ceny, w tym bazę partnerów można znaleźć na stronie: https://www.polskazobaczwiecej.pl/

CENNIK DOMU WYCIECZKOWEGO

Skip to content