Bilety na TWG w Świdnicy taniej! (CENY, TERMINARZ ZAWODÓW)

Już od 3,75 złotych można nabyć wejściówki na zawody The World Games 2017 w hali lodowiska Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dzięki dobrej współpracy miasta Świdnica z organizatorem TWG bilety dla mieszkańców Świdnicy objęte zostały 50 proc. rabatem.

biletyTWG_promocja

Objęte promocją bilety na zawody w sportach wrotkarskich dostępne są na stronie www.ebilet.pl/miejsce/osir-swidnica/ po wpisaniu kodu rabatowego (TWG50). Całodzienne bilety kosztują od 7,50 zł za bilet normalny i od 3,75 za bilet ulgowy. Dostępne są również bilety rodzinne i karnety.

plakat_twg2017_wrotki

Dodatkowo bilety z rabatem 50 proc. na zawody w hokeju na rolkach (z udziałem reprezentacji Polski) od czwartku, 20 lipca dostępne będą również w Informacji Turystycznej w świdnickim Rynku.

Bilety będzie można też nabyć w dniach zawodów bezpośrednio przy wejściu na obiekty ŚOSiR-u. Tam jednak wejściówki nie będą objęte zniżką.

plakat_twg2017_hokej

Światowe Igrzyska The World Games Wrocław 2017 odbędą się od 20 do 30 lipca. Świdnickie lodowisko będzie areną sportów wrotkarskich. 22 i 23 lipca rozegrane zostaną zawody w jeździe figurowej na wrotkach, a od 25 do 29 lipca turniej hokeja na rolkach.

 

 

Skip to content