Konkurs na kibicowanie dla szkół i przedszkoli

W sobotę, 4 listopada odbędzie się 3.RST Półmaraton Świdnicki, w którym udział weźmie ponad dwa tysiące zawodników oraz liczna grupa kibiców i mieszkańców naszego miasta. Aby stworzyć w Świdnicy niezapomnianą atmosferę sportowego święta zachęcamy najmłodszych mieszkańców, czyli przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, do udziału w konkursie na eko – dopingowanie. Jego celem jest promocja aktywnego stylu życia, ekologii, dbania o środowisko naturalne oraz nauka kulturalnego i kreatywnego wspierania sportowców.

plakat kibicowanie

Uczestnikami konkursu mogą być zorganizowane grupy kibiców świdnickich placówek oświatowych, liczące minimum 15 osób i mające pełnoletniego opiekuna. Ich zadaniem będzie m.in. wykonanie i wyeksponowanie co najmniej jednego eko-hasła związanego z  „Czystą Świdnicą” , czyli promowaniem czystego środowiska, selektywnej zbiórki odpadów w połączeniu z aktywnym stylem życia.

Oprócz aspektów wychowawczych, konkurs to także atrakcyjne nagrody dla placówek. Przewidziane są one dla 5 grup, które uzyskają największą ilość głosów. Wygrać będzie można sprzęt sportowy i elektroniczny o następującej wartości:

I miejsce – 2000 zł

II miejsce – 1500 zł

III miejsce – 1000 zł

IV miejsce – 750 zł

V miejsce – 500 zł

O wyborze zwycięzców zadecyduje reprezentatywna grupa zawodników 3. RST Półmaratonu Świdnickiego oraz komisja oceniająca, która ogłosi wyniki do 10 listopada br.

Zgłoszenia do udział w konkursie, według załączonego wzoru, należy wysłać do 13 października na adres r.werner@um.swidnica.pl

W załączeniu regulamin konkursu wraz ze wzorem karty zgłoszenia.

 

Rzecznik Prasowy

Urzędu Miejskiego w Świdnicy

Magdalena Dzwonkowska

Regulamin i zgłoszenie wersja PDF

Regulamin i zgłoszenie wersja WORD

Skip to content