6. Noworoczny Bieg Noworoczny ZUPBADURA 2023

Tradycyjnie wbiegniemy w Nowy Rok. 6. Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA odbędzie się w niedzielę 8 stycznia. Na biegaczy czekają trasy o długości 5 i 10 kilometrów oraz biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży. Kierowcy i mieszkańcy muszą liczyć się z niewielkimi utrudnieniami na obrzeżach osiedla Zawiszów.
Biegi główne z udziałem 500 osób odbędą się na dystansach 5 i 10 kilometrów.

Pierwszy start o godzinie 11.00, drugi o 11.50. Wcześniej, bo od godziny 10.00 zaplanowano biegi towarzyszące dla 150 dzieci. Zapisy w serwisie Datasport. Wolne miejsca są już TYLKO na biegi dla dzieci i młodzieży!
Biuro zawodów oraz miejsce dekoracji usytuowane zostanie w Hala sportowa OSiR Zawiszów im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno w Świdnicy.
Głównym organizatorem biegu jest Świdnicka Grupa Biegowa. Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji jest jednym z partnerów wydarzenia.

‼️ UTRUDNIENIA ‼️
Świdnicka Grupa Biegowa, organizator wydarzenia pn. „6. Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA” informuje mieszkańców Świdnicy o czasowych utrudnieniach w ruchu drogowym, które mogą wystąpić w dniu 8 stycznia 2023 r. (niedziela) w godzinach 11:00-13:00 w obrębie ulic zlokalizowanych na obrzeżach Osiedla Zawiszów: ul. Galla Anonima (przy Hali Sportowej SP1), ul. Generała Władysława Andersa, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Tadeusza Ząbka oraz drogi łączącej ul. Tadeusza Ząbka z drogą 3396D (tzw. Łącznikiem).

Skip to content