AKTYWNI 24 – 2019

AKTUALIZACJA – 7 maja 2019 r.
___________________________________________

Witajcie AKTYWNI 24!

Przypominamy, że startujemy jednocześnie na bieżni, rowerze stacjonarnym oraz ergometrze 11 maja 2019 roku o godz. 9.00 na scenie w Galerii Świdnickiej.

Przypominamy, że będzie jeden rower „rekordowy”, ergometr oraz bieżnia gdzie ustanawiać będziemy oficjalny Rekord Polski. Wiąże się to z pewnymi obowiązkami wyznaczonymi przez biurorekordow.pl. Każdy uczestnik musi przybyć na 15 minut przed swoim startem, aby punktualnie wystartować i „wykręcić” maksa.

Po zakończonej próbie należy sprawdzić swój wynik i podpisać się na liście uczestników. Sprawdźcie jeszcze raz listy swoich startów, nastawcie budziki. Obsługa sędziowska będzie do Was wysyłać również przypomnienia, ale nie zaśpijcie itp. prosimy!

Rower „rekordowy” będzie wyposażony w siodełko kolarskie. Wymagane są spodenki z wkładką. Rower wyposażony jest w tradycyjne pedały z noskami oraz system SPD.

Zabierzcie swoje biegowe obuwie, ręczniki itp. Na wszystkich uczestników czeka woda mineralna lub izotnik oraz okolicznościowa koszulka.

Podajemy link do ewidencji uczestników z godzinami startu http://bit.ly/listyAKTYWNI24

Odszukajcie się i sprawdźcie swoje godziny startu! Wszelkie zmiany uwagi itd. należy kierować do poszczególnych koordynatorów:
rowery – Sport Świdnica
bieżnia – Świdnicka Grupa Biegowa
ergometr – CrossBox74 Świdnica

W razie „większych” spraw zapraszamy do kontaktu na adres r.werner@um.swidnica.pl lub tel. 748562926.

___________________________________________

To będzie czwarta edycja wydarzenia. Podejmiemy próby pobicia i ustanowienia rekordów Polski w jeździe 24-godzinnej na rowerze stacjonarnym, biegu bieżni mechanicznej oraz ergometrze wioślarskim.

Ty też możesz mieć w tym swój udział. Zapraszamy do Galerii Świdnickiej. Start o 9.00 w sobotę, 11 maja 2019. Koniec dokładnie 24 godziny później – o 9.00 w niedzielę, 12 maja. Wszystko w ramach kolejnej edycji akcji AKTYWNI 24. 

logo aktywni 24

W ustanawianiu rekordów wezmą udział zaproszeni goście, kolarze, biegacze oraz wszystkie chętne osoby pełnoletnie. W zeszłym roku rowerzyści wykręcili 1.416,8 km. Biegacze wybiegali 296,32 km. Na ergometrze pokonaliśmy dystans 307,91 km. Zapraszamy grupy kolarskie, biegowe oraz wszystkich chętnych.

Miasto Świdnica posiada oficjalne rekordy Polski z jazdy na rowerze oraz biegu na bieżni mechanicznej. W tym roku ustanowimy Rekord Polski w wygenerowanej łącznej mocy mechanicznej na rowerze oraz w przebytych kilometrach na bieżni i ergometrze.

Wykręcanie rekordów będzie się odbywać na odcinkach czasowych 15 lub 30 minut.

REGULAMIN

ZAPISY

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

wykręcanie rekordu aktywni 24

Celem akcji jest promowanie i popularyzacja wśród mieszkańców Świdnicy jazdy na rowerze, biegania, zdrowego trybu życia i rodzinnego spędzania czasu.

Ustanowienie nowych rekordów Polski nie jest jedynym celem jaki postawili sobie organizatorzy. Każdy przebyty przez uczestników kilometr będzie przemnożony przez 1 zł i uzbierana w ten sposób kwota zostanie przeznaczona na cel charytatywny. W tym roku uzbierana kwota przeznaczona będzie na zakup roweru rehabilitacyjnego dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Bliżej Ciebie” ze Świdnicy.

wyświetlenie rekordu

W trakcie wydarzenia przewidziane są atrakcje dla odwiedzających Galerię.

wyświetlenie rekordu

Organizatorzy: UM Świdnica, Galeria Świdnicka, Fitness World Galeria Świdnicka przy współpracy Świdnickiej Grupy Biegowej oraz CrossBox74.

wyświetlenie rekordu

Rekord Polski w jeździe 24-godzinnej na rowerze stacjonarnym, biegu na bieżni mechanicznej oraz ergometrze weryfikowany certyfikowany będzie przez Biuro Rekordów.

Skip to content