Kibicuj ze znajomymi – konkurs z nagrodami

– 3.RST Półmaraton Świdnicki to nie tylko święto biegaczy, chcemy, aby kibice bawili się promując radosną i pozytywną postawę, dopingując zawodnikom. Zapraszamy więc do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą strefę kibica – zachęca Radosław Werner, kierownik Referatu Sportu Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Należy zebrać minimum pięcioosobową ekipę znajomych z podwórka, pracy, szkoły czy też może najbliższych sąsiadów i zgłosić swój udział, wysyłając do 20 października na adres mailowy: swidnickagrupabiegowa@gmail.com załączoną do regulaminu kartę zgłoszenia. Każda grupa musi mieć pełnoletniego przedstawiciela, który będzie ją reprezentował oraz pełnił opiekę nad niepełnoletnimi osobami.

plakat kibicowanie 3 RST Półmaraton

Organizatorem zabawy jest Świdnicka Grupa Biegowa przy zaangażowaniu Urzędu Miejskiego w Świdnicy, Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Gminy Wiejskiej.

W zamian za pomysłowość przewidziane są atrakcyjne nagrody. Dla najlepszych stref kibica na terenie miasta oraz gminy przewiduje się za zajęcie I miejsc po 700 zł, za II miejsca po 500 zł i III miejsca po 300 zł.

Po zawodach, do 6 listopada, uczestnicy konkursu zobowiązani są do przekazania dokumentacji zdjęciowej na adres mailowy: swidnickagrupabiegowa@gmail.com.

O wyborze nagrodzonych zadecyduje reprezentatywna grupa zawodników 3. RST Półmaratonu Świdnickiego oraz komisja oceniająca, która ostatecznie ogłosi wyniki do 10 listopada br.

– Szukajcie przebrań, malujcie twarze, przygotujcie transparenty, instrumenty i przyjdźcie 4 listopada, podzielić się Waszą pozytywną energią – dodaje Radosław Werner.

W załączeniu regulamin konkursu.

wersja PDF z kartą zgłoszenia

wersja WORD z kartą zgłoszenia

 

Rzecznik Prasowy

Urzędu Miejskiego w Świdnicy

Magdalena Dzwonkowska

Skip to content