Biegacze posumowali rok (FOTO, VIDEO)

Przy wyśmienitym torcie w sali kominkowej Domu Wycieczkowego świdnickiego OSiR-u, spotkali się świdniccy biegacze aby podsumować 2017 rok oraz treningi przygotowujące do 3. RST Półmaratonu Świdnickiego. Sympatyczne wydarzenie odbyło się w niedzielę, 17 grudnia.

DSC_6415

Podsumowanie rozpoczęło się od prezentacji filmowych przygotowanych przez redakcję Aktywnej Świdnicy oraz Świdnicką Grupę Biegową. Podsumowanie uzupełniły szczegółowe statystyki wydarzeń biegowych i startów oraz przygotować do półmaratonu przygotowane przez niezawodnego Damiana Cabaja.

Podziękowań nie było końca, a włączyli się do nich Firma Pamuła – Dariusz Pamuła, który ufundował nagrody dla najlepszych uczestników treningów przygotowujących do półmaratonu. Fundacja Wroactiv podziękowała członkom Świdnickiej Grupy Biegowej, którzy swoją pracą wspomogli bezpośrednią organizację półmaratonu. Na koniec spotkania odbyło się wręczenie upominków przygotowanych przez Urząd Miejski w Świdnicy, Referat Sportu, Czystą Świdnicę oraz Fundację Wroactiv.

Dwie grupy biegowe czyli Biegowa Świdnica oraz Świdnicka grupa Biegowa wraz z Fundacją Wroactiv otrzymali za swoją aktywność z rąk kierownika Referatu Sportu Radosława Wernera wieszaki na medale z napisem Świdnica Biega.

Podczas spotkania był również czas na przedstawienie planów na 2018 rok, który będzie jeszcze bardziej aktywny i pełny wydarzeń sportowych.

Foto: Tomasz Skowaron

[Best_Wordpress_Gallery id=”65″ gal_title=”Biegowe podsumowanie roku 2017″]

Skip to content