Rusza rolkowisko. Z przeszkodami i szkółką!

Z przeszkodami urozmaicającymi jazdę i lekcjami jazdy prowadzonymi przez instruktorów Flying Wheels – szkoły nauki jazdy na rolkach i freebordzie rusza sezon rolkowy w hali lodowiska Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Rolkowisko zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-20.00. Pierwsza jazda w poniedziałek, 21 maja.

Z rolkowiska mogą korzystać osoby jeżdżące na rolkach i wrotkach. Goście muszą posiadać własny sprzęt. Zaleca się korzystanie z kasku ochronnego, który można otrzymać przy zakupie biletu wstępu w cenie 5 zł (normalny) i 3 zł (ulgowy). Bilet uprawnia do całodziennej jazdy.

rolkowisko

– W drugi sezon funkcjonowania rolkowiska wchodzimy wzbogaceni o przeszkody, które z jednej strony uatrakcyjnią jazdę, a z drugiej będą wykorzystywane przy nauce i doskonaleniu techniki jazdy. Nawiązaliśmy również współpracę ze szkołą nauki jazdy prowadzoną przez instruktora posiadającego certyfikat Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich – mówi Jerzy Żądło, dyrektor Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 

Instruktor rolkarstwa będzie prowadził zajęcia w poniedziałki i środy od godziny 18.00 do 20.00. – Zapraszam do nauki osoby na każdym poziomie umiejętności, dzieci i osoby dorosłe – zachęca Marcin Kusterka, instruktor sportów wrotkarskich.   

HARMONOGRAM PRACY ROLKOWISKA

od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-20.00

Bilety wstępu całodzienne – 5 zł (normalne), 3 zł (ulgowe)

Lekcje nauki jazdy wg. cennika szkółki – TUTAJ

 

 

Skip to content