Konferencja Odpowiedzialnego Rodzica

Pragniemy zaprosić wszystkie osoby zainteresowane tematyką sportu dziecięcego na Konferencję Odpowiedzialnego Rodzica w Świdnicy, która obędzie się w Auli I Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy o godz. 17. W trakcie konferencji odbędą się warsztaty dla rodziców, nauczycieli oraz trenerów, nt. „Jak motywować – wspierać dziecko w działaniach sportowych”, które przeprowadzi Paweł Hoffman – psychoterapeuta, trener zajmujący się tematyka szkoleń blisko od 20 lat.

Więcej na temat Pawła można przeczytać na www.hogosystem.eu/o-nas .

Organizatorem konferencji jest Sportowy Klub Taekwon-do „Tiger” przy współpracy z Urzędem Miejskim w Świdnicy, Starostwem Powiatowym oraz Akademią Świadomego Rozwoju. Zapisy na wydarzenie odbywają się przez stronę www.skttiger.pl, na której należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Bezpośredni link do zapisów: https://goo.gl/forms/ll0C0k0oLIYvFv932

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY.

Konferencja Odpowiedzialnego Rodzica jest elementem podsumowania Programu „Mali Wspaniali” w Świdnicy. W związku z charakterem imprezy warsztaty są otwarte dla osób zainteresowanych tematyką psychologii dziecięcej, psychologii sportu oraz pracą z dziećmi. W związku z rosnącą popularnością projektu w Świdnicy oraz zainteresowaniem tematyki motywacji w sporcie dziecięcym postanowiliśmy stworzyć możliwość rodzicom, nauczycielom oraz trenerom różnych dyscyplin dostępu do tej wiedzy.

Data: 5 czerwca 2018 (wtorek), godz. 17:00

Miejsce: Aula widowiskowa I Liceum ogólnokształcącego w Świdnicy, ul. Pionierów 30

Kontakt: 516 175 919 – Tomasz Bohuszewicz – koordynator wydarzenia

Zapraszamy do zapisów !!! 😊

 

Skip to content