Zapraszamy na Bieg Małego Gladiatora!

Tego jeszcze w Świdnicy nie było. Pierwszy raz w mieście odbędzie się bieg przeszkodowy dla dzieci. Trzeba będzie wspinać się, czołgać, pokonywać przeszkody, a czasem nawet umorusać w błocie!  Pociechy w wieku od 5 do 14 lat do wzięcia udziału Biegu Małego Gladiatora MATEX Łazienka dla Ciebie zaprasza Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji i firma Matex.

Areną Biegu Małego Gladiatora MATEX Łazienka dla Ciebie będą tereny przy boiskach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Śląska 35). Impreza odbędzie się w sobotę, 16 czerwca. Zapisy na miejscu w dniu imprezy od godziny 12.00, pierwsi śmiałkowie ruszą na trasę o 14.00. Z najmłodszymi będą mogli pobiec rodzice. Trzeba przygotować się na dobrą zabawę i możliwość ubrudzenia i zamoczenia ubrań. Na liczącej pół kilometra trasie będą rowy z wodą i błotem, siatki wojskowe, przeszkody. Bieg nie będzie miał charakteru rywalizacji sportowej – każdy, kto go pokona będzie zwycięzcą i otrzyma stosowny certyfikat. Limit uczestników – 250 dzieci. Udział – bezpłatny.

– Pomysł na “MATEX Łazienka dla Ciebie Bieg Małego Gladiatora” jest wyrażeniem podziękowania dla wszystkich świdniczan, którzy skorzystali z naszej oferty, zaproszeniem do odwiedzin w naszym salonie, ale przede wszystkim chęcią zrobienia czegoś wyjątkowego dla lokalnej społeczności – tłumaczą przedstawiciele firmy.

– Z radością podjęliśmy się współorganizacji wydarzenia, jakiego w Świdnicy jeszcze nie było. Mam nadzieję, że dzieci, które wezmą udział w biegu przeżyją niezapomnianą przygodę i będą dobrze bawiły się na naszych obiektach – mówi Jerzy Żądło, dyrektor Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W organizację imprezy zaangażowana jest również Świdnicka Grupa Biegowa.

W oczekiwaniu na start dziecka w biegu, rodzice będą mogli zapoznać się z atrakcyjnymi prezentacjami łazienek, kotłów gazowych i pomp ciepła, kotłów stałopalnych na pellet, przygotowanymi przez firmę MATEX oraz jej partnerów.  Urząd Miejski w Świdnicy uruchomi natomiast punkty informacji programie KAWKA i dotacjach na wymianę pieców na odnawialne źródła energii. Na uczestników czekać też będzie sporo atrakcji: zamki dmuchane, wata cukrowa, tor przeszkód dla dorosłych i inne.

Skip to content