AKTYWNI24 po raz czwarty!

To będzie czwarta edycja wydarzenia. Podejmiemy próby pobicia i ustanowienia rekordów Polski w jeździe 24-godzinnej na rowerze stacjonarnym, biegu bieżni mechanicznej oraz ergometrze wioślarskim.

Ty też możesz mieć w tym swój udział. Zapraszamy do Galerii Świdnickiej. Start o 9.00 w sobotę, 11 maja 2019. Koniec dokładnie 24 godziny później – o 9.00 w niedzielę, 12 maja. Wszystko w ramach kolejnej edycji akcji AKTYWNI 24.

afisz aktywni 24 2019

W ustanawianiu rekordów wezmą udział zaproszeni goście, kolarze, biegacze oraz wszystkie chętne osoby pełnoletnie. W zeszłym roku rowerzyści wykręcili 1.416,8 km. Biegacze wybiegali 296,32 km. Na ergometrze pokonaliśmy dystans 307,91 km. Zapraszamy grupy kolarskie, biegowe oraz wszystkich chętnych.

Miasto Świdnica posiada oficjalne rekordy Polski z jazdy na rowerze oraz biegu na bieżni mechanicznej. W tym roku ustanowimy Rekord Polski w wygenerowanej łącznej mocy mechanicznej na rowerze oraz w przebytych kilometrach na bieżni i ergometrze.

Wykręcanie rekordów będzie się odbywać na odcinkach czasowych 15 lub 30 minut.

Wkrótce szczegóły i zapisy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

wykręcanie rekordu w aktywnych 24

Celem akcji jest promowanie i popularyzacja wśród mieszkańców Świdnicy jazdy na rowerze, biegania, zdrowego trybu życia i rodzinnego spędzania czasu.

Ustanowienie nowych rekordów Polski nie jest jedynym celem jaki postawili sobie organizatorzy. Każdy przebyty przez uczestników kilometr będzie przemnożony przez 1 zł i uzbierana w ten sposób kwota zostanie przeznaczona na cel charytatywny.

wyświetlenie rekordu

W trakcie wydarzenia przewidziane są atrakcje dla odwiedzających Galerię.

wyświetlenie rekordu

Organizatorzy: UM Świdnica, Galeria Świdnicka, Fitness World Galeria Świdnicka przy współpracy Świdnickiej Grupy Biegowej oraz CrossBox74.

wyświetlenie rekordu

Rekord Polski w jeździe 24-godzinnej na rowerze stacjonarnym, biegu na bieżni mechanicznej oraz ergometrze weryfikowany certyfikowany będzie przez Biuro Rekordów.

Skip to content