Akrobaci MKS Polonia z medalami (foto)

Dwójka mieszana Zuzanna Idziak i Szymon Wolano pod wodzą trenera Piotra Pas reprezentująca barwy MKS Polonia Świdnica zdobyła brązowy medal w turnieju Międzynarodowym VEGAS ACRO CUP 2019.

akrobaci prezentują się podczas zawodów w USA

smartcapture

Jest to wielki sukces całej społeczności akrobatyki sportowej MKS POLONIA ŚWIDNICA. Jako jedyny zespół z Polski wróciliśmy z miejscem na podium z  tak silnie obsadzonego turnieju (ok 1200 zawodników  z 18 krajów.)

Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców, przyjaciół oraz dzieci naszej sekcji za wspieranie naszych zawodników.

Podziękowania dla Urzędu Miasta Swidnica, firmy Galess oraz WSSE INVEST PARK za wsparcie finansowe bez którego wyjazd ten nie zostałby zrealizowany. Wielkie podziękowania również dla naszych przyjaciół (byłych akrobatów MKS POLONIA ŚWIDNICA-Robert Walczak z rodzina, Artur Kalisz z rodziną oraz Sebastien Żarkowski z rodziną) mieszkających w Las Vegas za troskę oraz pomoc podczas pobytu w Las Vegas.

_______________________________________

Podczas rozgrywanego w dniach 29-31 marca turnieju w akrobatyce sportowej w Mikołowie z bardzo dobrej strony zaprezentowały się zawodniczki klubu  MKS POLONIA Świdnica.

akrobaci podczas zawodó w mikołajowie

Oliwia Pyka,Nikola Mojsa oraz Anna Kulig w klasie youth zdobyły srebrny  medal.

Ogromne gratulacje dla zawodniczek oraz trenerów: Angelika Prześlica i Piotr Pas.

Drugi z naszych zespołów w składzie Kamila Bogielczyk oraz Aleksandra Dyko uplasował się w końcowej klasyfikacji na 13 miejscu.

Mimo odniesionej kontuzji jednej z zawodniczek naszego klubu  podczas rozgrzewki przed zawodami gratulujemy postawy oraz walki do samego końca o jak najlepsze miejsce w klasyfikacji końcowej zawodów.

Podziękowania dla rodziców, przyjaciół oraz wszystkich pozostałych zawodników za doping oraz wsparcie naszych  akrobatów  podczas zawodów.

 

Skip to content