sport.swidnica.pl… START!

Witamy na stronach portalu Sport.Swidnica.pl. Nasza witryna powstała z myślą o mieszkańcach Świdnicy i gościach szukających kompleksowych informacji dotyczących sportowego życia miasta, działalności klubów i stowarzyszeń sportowych oraz prezentacji sportowo-rekreacyjnej bazy miasta.

logotyp

Za cel stawiamy sobie promowanie sportu, rekreacji, turystyki i szerzej – aktywności fizycznej oraz informowanie o najważniejszych wydarzeniach sportowych z udziałem świdniczan. Nie zamierzamy ścigać się w przekazywaniu informacji z lokalnymi mediami i stronami klubów sportowych, chcemy za to zwracać uwagę na trendy i zaglądać, tam, gdzie nie zawsze zaglądają inni.

sportswidnica.pl to miejsce dla wszystkich zawodników, trenerów, działaczy i kibiców. Jednym kliknięciem myszki przeniesiesz się na stronę swojego klubu czy organizacji. Tych, którzy chcą wiedzieć więcej i być z nami dłużej zachęcamy do polubienia facebookowej wersji sport.swidnica.pl. Tam codziennie znajdziecie porcję newsów z naszego lokalnego sportowego światka

Jednostkami nadzorującymi i zarazem twórcami portalu są Referat Sportu Urzędu Miejskiego w Świdnicy oraz Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Skip to content