Sportowe nagrody rozdane

31 osób – zawodników, trenerów i działaczy uhonorowanych zostało tegorocznymi nagrodami prezydent Świdnicy za działalność sportową. Uroczystość wręczenia okolicznościowych statuetek odbyła się w trakcie sesji Rady Miejskiej w piątek, 31 marca.

Laureaci są przedstawicielami jedenastu klubów i stowarzyszeń sportowych. Załącznikiem do statuetek są nagrody finansowe w wysokości od 400 do 1100 złotych. Specjalną nagrodę za osiągnięcia sportowe i postawę sportowca otrzymał Jerzy Brzostowski, świdniczanin aktualnie student poznańskiej AWF.

Znam Was wszystkich z boisk, bieżni, mat i innych aren sportowych. Gratuluję wszystkim nagrodzonym, osiągacie wspaniałe rezultaty. Nie możemy zapominać o trenerach, którzy tak dobrze przygotowują Was do startów. Wielkie podziękowania także dla rodziców, którzy mają olbrzymi wkład w sukcesy dzieci. To oni zaprowadzają Was na pierwsze treningi, jeżdżą na zawody, poświęcają mnóstwo czasu i kupują pierwsze dresy czy obuwie sportowe. Życzę dalszych sukcesów i abyście wciąż tak wspaniale promowali miasto Świdnica – mówiła podczas uroczystości prezydent Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska. Sportowców nagradzali ponadto wiceprezydenci Szymon Chojnowski i marek Suwalski oraz przewodniczący i wiceprzewodniczący rady: Jan Dzięcielski, Marcin Paluszek, Rafał Fasuga, Mariusz Barcicki.

NAGRODY SPORTOWE

NAGRODA SPECJALNA

Zdjęcia: Wiktor Bąkiewicz

 

Skip to content