AKTYWNI 24h! Rekord Polski w Świdnicy!

AKTUALIZACJA 17.05.2017


Witajcie AKTYWNI 24h!

Minął właśnie termin zgłoszeń na naszą akcję. Wystartujemy jednocześnie na bieżni i rowerze stacjonarnym 20 maja 2017 roku o godz. 10.00 na scenie w Galerii Świdnickiej.

Przypominam, że będzie jeden rower „rekordowy”, na którym ustanawiać będziemy oficjalny Rekord Polski. Wiąże się to z pewnymi obowiązkami wyznaczonymi przez biurorekordow.pl. Każdy uczestnik musi przybyć na 15 minut przed swoim startem, aby punktualnie wystartować i „wykręcić” maksa 😉. Po zakończonej próbie należy sprawdzić swój wynik i podpisać się na liście uczestników.
Sprawdźcie jeszcze raz listy swoich startów, nastawcie budziki 😉. Obsługa sędziowska będzie do Was wysyłać również przypomnienia, ale nie zaśpijcie itp. prosimy!

Rower „rekordowy” będzie wyposażony w profesjonalne siodełko kolarskie. Wymagane są spodenki z wkładką. Pedały w rowerze wyposażone są w tradycyjne pedały z noskami oraz system SPD.

Na bieżni ustanowimy Rekord Świdnicy. Być może w przyszłym roku powalczymy o więcej 😉. Zabierzcie swoje biegowe obuwie, ręczniki itp.

Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy pakiecik startowy, w którym znajdziecie okolicznościową koszulkę techniczną, izotonik/wodę mineralną, baton energetyczny, certyfikat oraz lód Algida po zakończonej próbie! Bogato prawda! Dajcie z siebie wszystko!


 

AKTUALIZACJA 12.05.2017


Prezentujemy listy uczestników w jeździe na rowerze oraz bieżni zakwalifikowanych do udziału w akcji AKTYWNI 24h. Są jeszcze miejsca tylko na rower rekreacyjny.

Lista uczestników na rower „rekordowy” i rekreacyjny
Lista uczestników na bieżnię

W przypadku zmian itp. prosimy o kontakt na r.werner@um.swidnica.pl

UWAGA!
Rower „rekordowy” będzie wyposażony w profesjonalne siodełko kolarskie. Wymagane są spodenki z wkładką. Pedały w rowerze wyposażone są w tradycyjne noski oraz system mocowania SPD.
Przypominamy, że na miejscu należy zgłosić się 15 minut przed planowanym startem.


 

To będzie niezwykłe wydarzenie. Razem ustanowimy rekordy Polski w jeździe 24-godzinnej na rowerze stacjonarnym i biegu 24-godzinnym na bieżni mechanicznej. Ty też możesz mieć w tym swój udział. Zapraszamy do Galerii Świdnickiej. Start o 10.00 w sobotę, 20 maja 2017. Koniec dokładnie 24 godziny później – o 10.00 w niedzielę, 21 maja. Wszystko w ramach kolejnej edycji akcji „Świdnica na rowery”.

W ustanawianiu rekordu rowerowego wezmą udział zaproszeni goście, kolarze oraz wszystkie chętne osoby pełnoletnie. W zeszłym roku wykręciliśmy 1.238,7 km. Biegacze wystartują po raz pierwszy. Zapraszamy grupy biegowe oraz wszystkich chętnych.

Plakat Aktywni24

Warunkiem wzięcia udziału jest zgłoszenie poprzez specjalny formularz rejestracyjny – dostępny tutaj. Wykręcanie obu rekordów będzie się odbywać na odcinkach czasowych 15, 30 lub 60 minut. Regulamin imprezy – tutaj.

Celem akcji jest promowanie i popularyzacja wśród mieszkańców Świdnicy jazdy na rowerze, biegania, zdrowego trybu życia i rodzinnego spędzania czasu.

Oprócz ustanowienia obu rekordów organizatorzy przewidzieli cel charytatywny akcji. Każdy przejechany na rowerze „rekordowym” i przebiegnięty przez uczestników kilometr będzie przemnożony przez 1 zł i uzbierana w ten sposób kwota zostanie przeznaczona na zakup rowerów dla wychowanków Domu Dziecka ze Świdnicy.

Uczestnicy wydarzenia

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W czasie „kręcenia i biegania” między godz. 12.00 – 15.00 przewidziane są gry, zabawy i konkursy dla dzieci zorganizowane przez Zespół Placówek Wychowawczych ze Świdnicy oraz Niepubliczną Katolicką Szkołę Podstawową Caritas ze Świdnicy.

Organizatorzy: UM Świdnica, Galeria Świdnicka, Fitness World Galeria Świdnicka.

Rekord Polski w jeździe 24-godzinnej na rowerze stacjonarnym weryfikowany i certyfikowany będzie przez Biuro Rekordów.

Link do galerii z 2016 roku – tutaj

 

Skip to content