TWG – zmiany na OSiR-ze!

Wejście na basen przez budynek, w którym znajdują się biura i wyłączenie z użytkowania parkingu przy lodowisku oraz części głównej alejki prowadzącej na kompleks boisk i korty to najważniejsze zmiany jakie czekają na gości Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w związku z zawodami The World Games.

Zmiany zaczną obowiązywać w środę, 19 lipca i potrwają do niedzieli, 30 lipca. W tym czasie lodowisko i przyległy do niego teren będą strefą zamkniętą dla osób niebędących organizatorami TWG i kibicami. Goście odwiedzający obiekty ŚOSiR-u będą mogli zostawiać samochody na parkingach przy ulicy Śląskiej. Osoby udające się na basen wejdą na obiekt poprzez biura, natomiast osoby korzystające z kortów tenisowych lub boisk proszone są o korzystanie z wejść od ulicy Sportowej. Przejście główną alejką nie będzie możliwe.

Przypomnijmy, że zawody The World Games w Świdnicy potrwają od 22 do 29 lipca. Hala lodowiska gościć będzie sportowców dwóch dyscyplin – jazdy figurowej na wrotkach i hokeja na rolkach.

Skip to content