Bilety na TWG w Świdnicy taniej! (CENY, TERMINARZ ZAWODÓW)

Już od 3,75 złotych można nabyć wejściówki na zawody The World Games 2017 w hali lodowiska Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dzięki dobrej współpracy miasta Świdnica z organizatorem TWG bilety dla mieszkańców Świdnicy objęte zostały 50 proc. rabatem.

afisz promocja

Objęte promocją bilety na zawody w sportach wrotkarskich dostępne są na stronie www.ebilet.pl/miejsce/osir-swidnica/ po wpisaniu kodu rabatowego (TWG50). Całodzienne bilety kosztują od 7,50 zł za bilet normalny i od 3,75 za bilet ulgowy. Dostępne są również bilety rodzinne i karnety.

plakatjazda figurowa na wrotkach

Dodatkowo bilety z rabatem 50 proc. na zawody w hokeju na rolkach (z udziałem reprezentacji Polski) od czwartku, 20 lipca dostępne będą również w Informacji Turystycznej w świdnickim Rynku.

Bilety będzie można też nabyć w dniach zawodów bezpośrednio przy wejściu na obiekty ŚOSiR-u. Tam jednak wejściówki nie będą objęte zniżką.

plakat hokej na rolkach

Światowe Igrzyska The World Games Wrocław 2017 odbędą się od 20 do 30 lipca. Świdnickie lodowisko będzie areną sportów wrotkarskich. 22 i 23 lipca rozegrane zostaną zawody w jeździe figurowej na wrotkach, a od 25 do 29 lipca turniej hokeja na rolkach.

 

 

Skip to content