5. Bieg bez Oponki – zapisy

Przed nami piąta już edycja wirtualnego biegu pn. „Świdnicki Bieg Bez Oponki”. W pierwszym tygodniu marca, w czasie jednego treningu należy pokonać dystans minimum 5 km. Sam decydujesz kiedy i jaką wybierzesz aktywność, może to być bieg, bieg na bieżni, nordic walking lub spacer. Co ważniejsze, to może być Twój pierwszy krok do zgubienia zbędnych kilogramów i wejścia na ścieżkę zdrowego stylu życia.

1 marca to Światowy Dzień Walki z Otyłością. Jest to czas, kiedy zagadnienie nadwagi i otyłości, jako istotny i poważny problem XXI wieku, nabiera szczególnego znaczenia. Otyłość dotyczy coraz większej liczby osób w różnym wieku i zyskuje miano „globalnego problemu”. Dlatego nie siedź w domu i postaw na zdrowie!

W biegu mogą wziąć udział wszyscy, niezależnie od wieku. Zapisywać można się za pośrednictwem strony internetowej od 12 do 29 lutego lub do wyczerpania puli startowej wynoszącej 100 miejsc. Organizator zastrzega sobie jednak możliwość zwiększenia lub zmniejszenia limitu miejsc. Za udział w wydarzeniu nie jest pobierana opłata. Uczestnicy biegu otrzymają medale okolicznościowe. Ich odbiór będzie możliwy od 11 marca w Informacji Turystycznej w Świdnicy, ul. Rynek 39-40, w godzinach od 10.00 do 18.00 przez wszystkie dni tygodnia.

Warunkiem ukończenia biegu jest udokumentowanie aktywności  od 1 do 8 marca, w dowolnej aplikacji i przesłanie danych przebytego dystansu w formie zdjęcia, trasy, mapy, itp. w komentarzu wydarzenia 5. Świdnicki Bieg Bez Oponki na Facebooku lub na adres mailowy: j.pindel@um.swidnica.pl.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1115677446515624.

Link do rejestracji: bit.ly/swidnickibiegbezoponki_zapisy_2024.

 

Magdalena Dzwonkowska

Rzecznik Prasowy

Urzędu Miejskiego w Świdnicy

plakat wydarzenia

Skip to content