Pracowity sportowy weekend w Tigerze

Zawodnicy Sportowego Klubu Taekwon-do „Tiger” intensywnie przepracowali miniony weekend: startując na Turnieju Taekwon-do ITF Mazovia Open CUP w Jabłonowie k. Warszawy oraz szkoląc się na seminarium z pochodzącym z Irlandii Grandmasterem Donem Daltonem IX DAN we Wrocławiu.
Po międzynarodowych sukcesach świdnickich Tygrysów na Ukrainie kolejnym sportowym wyzwaniem był Turniej Mazovia OPEN CUP – Taekwondo ITF w Jabłonowie, który odbył się 4 grudnia.

Wśród zawodników SKT Tiger ze Świdnicy najlepiej zaprezentowali się:
Kasandra Głowacka:
1 m. walki light contact
2 m. walki semi contact
Mikołaj Głowacki:
3 m. techniki szybkościowe

Natomiast w niedzielę we Wrocławiu odbyło się Seminarium z GM Donem Daltonem IX z Irlandii. Zawodnicy z najwyższymi stopniami szkoleniowymi oraz mistrzowskimi rozwijali swoje umiejętności i wiedzę o taekwon-do. Szkolenie składało się z dwóch paneli: układów formalnych oraz walki sportowej.

– Cieszy mnie fakt że wśród sporej liczby uczniów, którzy trenują u Nas w klubie wielu z nich chce dodatkowo rozwijać swoje umiejętności. Starty i sukcesy w zawodach oraz uczestnictwo w szkoleniach i seminariach jest dodatkiem do naszych codziennych działań. Dzięki przyjaznej atmosferze na treningach i profesjonalnemu działaniu nasi podopieczni sami stawiają sobie kolejne wyzwania – bo po prostu lubią to robić. – dodał Tomasz Bohuszewicz Trener SKT Tiger

Skip to content