Camping ŚOSiR-u drugi w Polsce!

Znajdujący się w kompleksie obiektów Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Śląskiej Camping nr 231 zdobył uznanie Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Został sklasyfikowany na znakomitym drugim miejscu w konkursie Mister Camping 2018 w kategorii na camping do 150 gości!

To dla nas olbrzymie wyróżnienie i prestiż, jak również świetna reklama w branży, bowiem organizatorem konkursu jest instytucja zajmująca się turystyką kempingową. Nagrodę odbieram również jako docenienie pracy i zaangażowania naszych pracowników – zaznacza Jerzy Żądło, dyrektor ŚOSiR.

certyfikat

– Nasz camping istnieje od 2008 roku. Dotychczas klasyfikowani byliśmy co najwyżej na trzecim miejscu lub zdobywaliśmy wyróżnienia. W tym roku po raz pierwszy zajęliśmy drugie miejsce – mówi Sylwia Brzęczek, kierownik Campingu i Domy Wycieczkowego.

Ogłoszenie wyników konkursu odbyło się podczas corocznej gali PFCiC.

W tym roku sezon na świdnickim campingu trwał od maja do połowy października. W tym czasie z gościny skorzystało ponad półtora tysiąca turystów z 25 państw. Z turystów z poza Polski najwięcej było Niemców, Holendrów, Francuzów, Włochów, Austriaków i Brytyjczyków. Ciekawostką byli goście z dalekiej Australii i Kanady.

camping swidnica

W sezonie na naszym obiekcie odbyły się też dwa zloty – 4. Międzynarodowy Zlot Caravaningowy Automobilklubu Sudeckiego i organizowany przez Caravaning Klub Świdnicki 11. Świdnicki Zlot Caravaningowy – uzupełnia Sylwia Brzęczek.

 

 

Skip to content