Zmiana terminu Biegu Budzika

Miłośnicy biegów i rekreacji nie będą musieli wybierać miedzy dwoma podobnymi imprezami w pierwszy weekend wakacji. Dzięki przychylności organizatorów III Biegu Charytatywnego Budzik w PiDżamie termin tego wydarzenia zmieniono na niedzielę, 23 czerwca. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Bieg Małego Gladiatora Matex odbędzie się dzień wcześniej, w sobotę, 22 czerwca. Początkowo obie imprezy zaplanowano w tym samym terminie.

– Wspólnie z organizatorami Biegu Budzika wypracowaliśmy porozumienie, dzięki któremu, w czasie Biegu Małego Gladiatora  znajdzie się miejsce gdzie będzie można zapisać się na niedzielny bieg oraz włączyć w zbiórkę pieniężną na leczenie i rehabilitację Julii i Gracjana – mówi Marcin Pazdur z firmy Matex, organizator Biegu Małego Gladiatora Matex łazienka dla Ciebie i dodaje – Mamy nadzieję, że dzięki temu uda się zebrać jeszcze więcej pieniędzy na pomoc dla dzieci!

Dzięki połączeniu sił z firmą Matex wszyscy fani biegania, duzi i mali dostaną dwa dni aktywności ruchowej, zamiast jednego i nie będą musieli decydować na udział w jednej czy drugiej imprezie. Już dziś w trosce o świdniczan myślimy o kolejnych wspólnych imprezach. Wraz z Panem Marcinem Zapraszamy wszystkich organizatorów świdnickich biegów do stworzenia wspólnego wydarzenia. Świdnica posiada bardzo duży organizatorski potencjał – mówi Anna Jaworska, organizatorka Biegu Budzika.

Przeszkodowy Bieg Małego Gladiatora Matex odbędzie się w sobotę, 22 czerwca na terenie przy Bosmanacie (ul. Polna Droga). Początek wydarzenia o godzinie 9.00. Bezpłatne zapisy pod adresem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4871&fbclid=IwAR3fVgD_PYtAnsrYBnuPZsDb34D2JVwZ01INISa48_phWAysqhi_jqq7t6s. Biegowi towarzyszyć będą atrakcje dla dzieci oraz atrakcyjne prezentacje łazienek, kotłów gazowych i pomp ciepła, kotłów stałopalnych na pellet, przygotowanymi przez firmę MATEX oraz jej partnerów.

Nowy termin III Biegu Charytatywnego Budzik w PiDżamie to niedziela, 23 czerwca. Początek o godzinie 10.00. Centrum imprezy będzie hala Zawiszów (ul. Galla Anonima), trasy wytyczone zostaną także przez park Strzelnica. Bieg główny na dystansie 6 km i nordic walking na dystansie 3 km rozpocznie się o godzinie 12.00. Wydarzeniu towarzyszyć będą biegi dla dzieci oraz festyn rodzinny z dmuchanymi zabawkami i mocą atrakcji. Zapisy na bieg dorosłych: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4717 natomiast zapisy na bieg dzieci przyjmowane są pod adresem mailowym: zgłoszenia.hermes@wp.pl. Dochód festynu oraz towarzyszących mu atrakcji przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację dwójki dzieci – Julii i Gracjana.

Skip to content