Zostań wolontariuszem na zawody TWG w Świdnicy!

Rusza nabór wolontariuszy na świdnicką część The World Games – największej sportowej imprezy w Polsce w 2017 roku. Na kilkadziesiąt osób czeka praca przy współorganizacji imprezy w takich obszarach jak: przeprowadzenie zawodów, współpraca z mediami, obsługa drużyn, obsługa gości, informacja, logistyka.

plakat

Wolontariuszem TWG Wrocław 2017 może zostać prawie każdy. Podstawowym warunkiem jest ukończenie szesnastego roku życia. Chęć pracy w wolontariacie należy zgłaszać do 31 marca na adres: swidnica@theworldgames2017.com

Rekrutacja zakończy się w kwietniu. Osoby zakwalifikowane do wolontariatu zostaną przeszkolone w maju i czerwcu, a w lipcu przejdą szkolenia stanowiskowe.

Zawody The World Games 2017 zaplanowano od 20 do 30 lipca we Wrocławiu oraz Świdnicy, Jelczu-Laskowicach, Trzebnicy i Szymanowie. W Świdnicy areną zmagań sportowców będzie hala lodowiska, gdzie odbędą się zawody w jeździe figurowej na wrotkach (22-23.07) oraz turniej hokeja na rolkach (25-29.07).

W igrzyskach TWG weźmie udział ponad 4 tysiące sportowców. Przedstawiciele 31 dyscyplin walczyć będą na 26 arenach. Organizatorzy spodziewają się przyjazdu tysięcy kibiców oraz ponad 1000 dziennikarzy z całego świata.

Skip to content