Sportowe nagrody (LISTA)

Trzydzieści osób, przedstawiciele jedenastu dyscyplin sportowych otrzyma  nagrody Prezydenta Miasta Świdnicy za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2016 rok. Ich uroczyste wręczenie odbędzie się podczas  marcowej sesji Rady Miejskiej w Świdnicy.

sport-3

Uhonorowane osoby:

1) Nagrody indywidualne dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe:

  1. a) w wysokości po 700 zł:
  • Maja Słowikowska – Siatkówka – MKS Świdnica,
  • Jakub Matlęga – Piłka ręczna – ŚKPR Świdnica,
  • Anna Ghulyan – Boks – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica,
  • Anna Wojas – Taniec sportowy,
  • Piotr Wojas – Taniec sportowy
  1. b) w wysokości po 600 zł:
  • Patryk Szparniak – Kickboxing – Fighter Klub Kaczmarek Grodowski,
  • Tomasz Paździora – Taekwondo – UKS Taekwondo Gryf Świdnica,
  • Dominika Sokołowska – Pływanie – KS Neptun Świdnica,
  • Oskar Cebula – Pływanie – WKS Śląsk Wrocław,
  • Jan Socha – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
  • Szymon Bentkowski – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
  • Szymon Pas – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
  • Dorian Pas – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
  • Martyna Dymicka – Golf – Stowarzyszenie Dolnośląskie Klub Golfowy,
  • Damian Lempart – Wyścigi samochodowe – TMSM Sparta Wrocław,
  1. c) w wysokości po 400 zł:
  • Amelia Cieślak – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
  • Karolina Kozieł – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
  • Roksana Niedziałkowska – MKS Polonia Świdnica
  1. d) w wysokości po 300 zł:
  • Karolina Malinowska – Taekwondo – UKS Taekwondo Gryf Świdnica,
  • Weronika Borkowska – Taekwondo – UKS Taekwondo Gryf Świdnica,
  • Arkadiusz Osienienko – Taekwondo – UKS Taekwondo Gryf Świdnica,

 2)  Nagrody dla trenerów prowadzących szkolenia zawodników:

  1. a) w wysokości 1100 zł:
  • Piotr Pas – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,
  1. b) w wysokości po 900 zł:
  • Anna Kozieł – MKS Polonia Świdnica,
  • Mariusz Krupczak – Piłka nożna – MKS Polonia-Stal Świdnica,
  • Tomasz Bohuszewicz – Taekwondo – Taekwondo Tiger,
  • Krzysztof Terebun – Piłka ręczna – ŚKPR Świdnica,
  • Marek Olczyk – Siatkówka – MKS Świdnica,

3)  Nagrody dla osób wyróżniających się w działalności sportowej:  

  1. a) w wysokości po 1000 zł:
  • Przemysław Grzyb – piłka ręczna, piłka nożna, boks,
  • Jacek Gołębiewski – Lekkoatletyka – Świdnicka Grupa Biegowa,
  1. b) w wysokości 800 zł:
  • Radosław Światowy – Lekkoatletyka – KB Hermes Świdnica.
Skip to content