AKTYWNI 24h – wyniki (foto, video)

Jedni kręcili pedałami, inni pokonywali metry na bieżni.  Za nami druga edycja akcji Aktywni 24. Wspólnymi siłami zapracowaliśmy na świetne rezultaty – 1.381,5 km na rowerze stacjonarnym i 277,8 na bieżni mechanicznej. Każdy uczestnik może być z siebie dumny. Za zamienione na złotówki pokonane kilometry Urząd Miejski w Świdnicy kupi rowery dla Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Świdnicy. Brawo Świdnica!

Tak jak przed rokiem sercem akcji była Galeria Świdnicka. Pierwsi zawodnicy wystartowali punktualnie o godzinie 10.00 w sobotę, 20 maja. Finiszowano równo 24 godziny później.

IMG_8855

Przez całą akcję panowała niesamowicie energetyczna atmosfera rywalizacji z wynikiem, czasem i swoim organizmem. W sumie na starcie ustanawiania rekordów stanęło 93 uczestników – 48 na rowerze i 45 na bieżni. Tutaj szczególne podziękowania należą się partnerom sportowym imprezy czyli Świdnickiej Grupie Biegowej oraz kolarzom z Boplight Atak Sport Świdnica.

Zapis video z ostatnich dwóch godzin:

Oprócz ustanawiania rekordów akcja miała wymiar charytatywny. Sumując wszystkie kilometry pokonane na rowerze rekordowym, stacjonarnym i bieżni wychodzi, że pokonaliśmy 1.381,5 km na rowerze rekordowym, 277,8 km na bieżni oraz 216,7 km na rowerach rekreacyjnych. Daje to łącznie 1.876,00 zł i za taką kwotę zakupimy rowery dla wychowanków Domu Dziecka ze Świdnicy!

Przypomnijmy, że wynik ustanowiony w tamtym roku na rowerze wyniósł 1.238,7 km. Poprawiliśmy go więc o 142,8 km! Średnia prędkość wyniosła zaś 57,56 km/h!

Poniżej wyniki:

Ewidencja startujących z wynikami – rower rekordowy
Ewidencja startujących z wynikami – rower rekreacyjny
Ewidencja startujących z wynikami – bieżnia
Podsumowanie wyników na bieżni
Ewidencja startujących z wynikami – rower rekordowy – według odcinków czasowych

Zdjęcia: Marcin Bronikowski, Wiktor Bąkiewicz, Radosław Werner

[Best_Wordpress_Gallery id=”44″ gal_title=”AKTYWNI 24h”]

Skip to content